Site HaritasiSite HaritasıBize UlaşınEnglish

Örnek Toplama Bölümü

CENTRO Laboratuvarları  kuryeleri kalite yönetim esasları, kurum değerleri ve ilkeleri doğrultusunda örneklerin zamanında, istenilen biçimde kurumlardan alınması, CENTRO’ya taşınması, test sonuçlarının ve diğer malzemelerin kurumlara dağıtılması konusunda çalışır.

CENTRO Laboratuvarları, tüm İstanbul'da kendi kurmuş olduğu, konusunda özel eğitim almış etkin yaya ve arabalı kurye ağı ile tüm İstanbul’da kurumlardan belirli saatlerde örnek toplamaktadır.
İstanbul dışından yapılan gönderilerde Centro’nun anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderi yapılmakta, gerekli tüm organizasyon Centro tarafından sağlanmaktadır.

Güvenilir
ve doğru sonuçlara odaklıyız

CENTRO Laboratuvarlarından hizmet almaya başlayan kurumlar ile örneklerin her gün hangi saatte alınacağı konusunda bir mutabakata varılır. Kuryeler, belirlenen saatlerde belirlenen noktalardan irsaliye karşılığında örnekleri alır, CENTRO Laboratuvarlarına transportunu sağlar.

Tüm kuryeler örneklerin doğru ve güvenli transportu konusunda gerekli eğitim ve teknik donanıma (özel çantalar) sahiptir. Çanta dizaynı, örneklerin CENTRO Laboratuvarlarına iletilene kadar stabilitesinin bozulmaması ve örneklerin herhangi bir olumsuz etkiye maruz kalmaması için bütün etkenler göz önüne alınarak gerçekleştirilmiştir.

Kurumlar Kurye talepleri olduğunda Servis Departmanı ile temasa geçmelidir.